Kāpēc nepieciešama Web statistika?

Web Statistika - ir profesionāla statistikas sistēma.

Web statistikas misija ir nodrošināt web lapu turētājus Latvijā ar informāciju, ko uzkrāj web lapa - apkopotā, saprotamā un ērti lietojamā veidā. Apmierināt atsevišķo web lapu turētāju vajadzību gan pēc standarta risinājumiem, gan speciālām izstrādēm.  Veidot dažādu tautsaimniecības nozaru un visas Latvijas interneta vides kopējo rādītāju un tendenču statistiku. Iegūt klientu un partneru lojalitāti Web Statistikai ilgtermiņā.

Web statistikas mērķis ir atspoguļot web lapas turētājiem aktuālu informāciju. Pastāvīgi pilnveidoties un piedāvāt saviem klientiem aizvien jaunas iespējas un risinājumus.

Uzņēmumi ir gatavi tērēt gan lielus, gan ne tik lielus līdzekļus, lai parādītu sevi, savas preces un pakalpojumus interneta vidē ar web lapas palīdzību. Mērķi, kāpēc tas tiek darīts var būt dažādi, citiem tā ir vienkārši vizītkarte ar neirobežotu informācijas apjomu, citam preču katalogs vai pat interneta veikals, bet vēl kādam tas ir pamatbizness, piemēram, ziņu portāls, vai iepazīšanās portāls. Neskatoties uz web lapas veidu un izpildījumu, katram tās īpašniekam ir svarīgi, lai web lapa tiktu apmeklēta un tās izveides izmaksas attaisnotos. Kā to uzzināt?

Web Statistika nepieciešama tāpēc, lai uzzinātu atbildes uz visiem jautājumiem par savu web lapu:

  • Vai, kas, cik bieži, cik ilgi, u.t.t. apmeklē web lapu,
  • Ko tieši, cik ilgi skatās lapā,
  • No kurienas tieši atnāk lapas apmeklētāji,
  • Ar kādiem atslēgvārdiem un cik viegli vai grūti tie atrod lapu,
  • Kā mainās apmeklējumu raksturs un intensitāte dažādos laika periodos,
  • Cik jauni klienti iegūti caur mājas lapu un par kādu summu tie iepirkušies Jūsu uzņēmumā,
  • Vai konkrētās reklāmas aktivitātes palielina Jūsu lapas apmeklētību un klientu skaita pieaugumu,
  • u.c. ne mazāk svarīgas atbildes...

Ja Jums ir svarīgi zināt iepriekšminēto, tad Jums ir nepieciešama Web Statistika. Pārliecinieties par to darbībā, izmēģinot to pieslēdzot savai web lapai uz izmēģinājuma laiku - 1 mēnesi. Tas neko nemaksā!!! Tikai jāaizpilda pieteikuma forma.

Kāpēc nepieciešama Web statistika?