Google optimizācija, SEO optimizācija - kā tas strādā

Mums ir vairāk, kā 7 gadu pieredze Google Optimizācijā. Esam optimizējuši vairākus desmitus dažādas sarežģītības web lapas un interneta veikalus. Mēs neapgalvojam, ka zinām visu un vislabāk, taču apmierinātie klienti liek mums domāt, ka esam labi.

Google optimizācija ar mums tiek veikta sekojošā secībā:

 • Zvaniet un pastāstiet mums, kas Jūs neapmierina un ko Jūs gribētu mainīt savas web lapas Google meklēšanas rezultātos – Andris Krogzems, mob. tel. 29255443
 • Jūsu web lapai tiks pieslēgta WebStatistika (http://www.webstatistika.lv), lai iepazītos ar Jūsu lapas apmeklējumu struktūru un raksturu (SEO optimizācijas laikā WebStatistika ir bez maksas).
 • Apmēram nedēļu ļaujam statistikai uzkrāt sākotnējos datus, lai uz to analīzes pamata, varam sastādīt SEO optimizācijas darbu plānu un prognozēt iespējamos rezultātus.
 • Sazināmies ar Jums un izstāstām, ko varam darīt Jūsu lapas uzlabošanai un kādus var sagaidīt rezultātus (negarantējam konkrētu rezultātu, bet balstāmies uz iepriekš optimizēto lapu rezultātu statistiku). Dažkārt arī neiesakām veikt lapas SEO optimizāciju. Ja lapai jau tā pat ir labi panākumi meklētājos un tā ir uztaisīta labi, tad īpašu pieaugumu Google optimizācija nedos. Atsakāmies veikt optimizāciju arī gadījumā, ja web lapa ir uztaisīta tik nemākulīgi un slikti, ka nekāda optimizācija tai nepalīdzēs. Tad vienīgais ieteikums būs – vispirms uztaisīt jaunu web lapu.
 • Ja prognozes Jūs apmierina un vēlaties veikt optimizāciju, tad slēdzam līgumu un Jūs saņemat rēķinu, kas jāapmaksā avansā.
 • 1 nedēļas laikā sastādīsim optimizācijas plānu, kas sevī ietvers: 
      - tehnisko optimizāciju (kas jādara programmētājam)
      - saturisko optimizāciju (kas jādara ar lapas saturu – sadaļas, teksti, attēli u.tml.)
 • Web lapas Google optimizācija – plāna realizācija. Mūsu līdz šim realizētos optimizācijas projektos apmeklētība palielinājās robežās no 50% līdz pat 500%.
 • Bez tehniskās un satura optimizācijas, ļoti svarīgs faktors ir linku izvietošana citās lapās uz Jūsu lapas sadaļām. Tā kā manuāli to izdarīt pietiekamā kvalitātē un apjomā nav iespējams, tad piedāvāsim Jums izmantot mūsu WebStatistikas Linku izvietošanas sistēmu, kas nodrošina pietiekamu skaitu kvalitatīvu linku, lai panāktu labu rezultātu Google meklēšanas rezultātos.
 • Pēc optimizācijas gan Jūs, gan mēs vērojam lapas statistiku 2-3 mēnešus. Jāsagaida Google robota pirmais apmeklējums pēc optimizācijas. Gadījumā, ja lapa vāji indeksējas, mēs vēl „pieslīpējam” optimizāciju. Iespējams, ka optimizācija atklāj, ka vēl labākus rezultātus varētu sasniegt pārtaisot kādas atsevišķas lapas, vai to daļas, tad sniedzam jums šos ieteikumus. Arī pēc optimizācijas turpinām uzraudzīt statistiku.
 • Taču, ja tomēr būsiet neapmierināts, esam gatavi atgriezt Jūsu lapu stāvoklī, kāda tā bija pirms optimizācijas un atgriezt Jums naudu.
 • Mūsu praksē vēl nav bijis gadījums, kad klients būtu palicis neapmierināts ar optimizācijas rezultātu.

Mēs Jūs iepazīstinājām ar web lapas SEO optimizācijas standarta procesu. Katrā lapas SEO optimizācijas gadījumā var būt pielietojami arī individuāli risinājumi!

Mūsu Google optimizācijas plāns + WebStatistika + Linku izvietošana = Labs rezultāts Google meklēšanas rezultātos!

Google optimizācija, SEO optimizācija - kā tas strādā