Mūsu ieteikumi optimizācijai

Web lapu optimizācija ir smalks un niansēts process, taču ir lietas, ko varam Jums ieteikt un bez kurām uz veiksmi meklētājos var necerēt:

1) izveidojiet failu robotx.txt
http://support.microsoft.com/kb/217103  

2) pievienojiet nepieciešamos "Meta tagus"

3) izmantojiet pareizu saturu "Atl tagos". Centieties pēc iespējas mazāk izmantot Javascript. Nekādā gadījumā neizmantojiet Frame

4) ja tomēr lietojat Javascript, tad izmantojiet <noscript> tagus

5) Flash izmantojiet tikai baneriem

6) Listings (lapu pāršķiršana) ir ļoti ērta, bet nav tas labākais risinājums

7) Neekonomējiet izstrādājot web lapu! Lēta web lapa ir tas pats, ja tās nav vispār. Lapai ir jāstrādā un jānes Jums peļņa. Pretējā gadījumā – tā nemaz nav vajadzīga.

8) Labas web lapas izveidošana, kas nesīs jums peļņu, Latvijā maksā sākot ar 800 LVL (2008.gads). Par web lapām, kas maksā mazāk ir pamats domāt, ka tās nav efektīvas un nesasniedz uzstādītos mērķus. Vēlaties par to pārliecināties? Pieslēdziet statistiku un pārliecinieties (http://www.webstatistika.lv/info/0/ru/register.html)!  

9) Web lapas darbību vajag monitorēt - vērot un analizēt, vajag tajā atjaunot informāciju, pievienot sadaļas, kā arī to modernizēt (atjaunot/uzlabot). Tad tā dzīvos un nesīs peļņu.

10) Optimizēta, labi izveidota web lapa ir vislētākais reklāmas līdzeklis kāds jebkad ir bijis! Pieņemsim, ka Jūs izīrējat dzīvokļus. Par katru dzīvokli Jūs saņemat 100 LVL/mēnesī. Web lapa izmaksā 900 LVL. T.i., Jums jāizīrē 9 dzīvokļi, lai atpelnītu savu web lapu. Bet lapa pēc tam nekur nepazūd un turpina efektīvi piesaistīt Jūsu klientus un pelnīt, turklāt pilnīgi par velti.

Mūsu ieteikumi optimizācijai